Tvrzená skla na mobily

Vyberte si klasické tvrzené sklo na svůj mobil. Naše skla jsou vyzkoušená a ochrání váš display před poškrábáním a před prasknutím při pádu zařízení. Každé sklo je vyrobené tak, aby nesnižovalo citlivost ani reakční dobu dotykového displaye. 3D skla na mobil vám navíc zajistí příjemný dotek, větší výdrž a tím pádem delší ochranu. Samozřejmě díky zaoblené hraně minimalizují riziko vzniku bublin mezi sklem a displayem.

#ShowMore#

Skla jsou velice lehká, takže nezvyšují váhu. Jsou dostatečně tenká, takže neruší design vašeho krásného telefonu. Každé sklo má navíc zaoblenou hranu, takže telefon působí v ruce přirozeně a příjemně.

Nejčastější problém u telefonů je právě citlivý displej. Když tato část mobilního telefonu není nějak chráněná, tak je to velmi starostlivá a nepříjemná situace. Tvrzené sklo je dražší varianta než klasická folie, ale jeho ochrana je mnohonásobně vyšší. Už se nebudete muset bát malinkých škrábanců, oděrek, nečistot ani toho nejhoršího - prasknutí displeje. Ochranné sklo na mobil tomu všemu zabrání a váš telefon zůstane po celý jeho život jako nový.

Sklo se aplikuje na očištěný a odmaštěný display. Jednoduše jej opatrně nalepíte. Doporučujeme si proces nejdříve vyzkoušet, před samotnou ostrou aplikací. Sklo je opatřené silnou lepící vrstvou, která je průhledná. Po odstranění ochranné fólie je sklo připravené k nalepení. Doporučujeme vám klidné a čisté prostředí, aby se mezi sklo a display nedostaly nečistoty ani prach.  

 

Výhody tvrzeného skla:

  • Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, pomocí kterého ve většině případů při nárazu praskne ochranné sklo místo displaye telefonu
  • Chrání displej před rýhami, nečistotou, oděrkami, prasknutím, poškrábáním a dalším
  • Kvalita displeje zůstává nedotčená
  • Ochranné sklo je vytvořené se speciální přilnavou vrstvou díky které je snadnější tvrzené sklo aplikovat

Je to prémiová ochrana pro váš telefon. Ochranné sklo na mobil je nezbytná ochrana dotykového telefonu. Řekněte si, že už nikdy více nechcete řešit rozbitý displej a vyberte si z naší nabídky tvrzených skel. Existují i různé další druhy tvrzených skel, kdy je jako další varianta 3D tvrzené sklo pro mobilní telefon. Ty nabízíme v černé a bílé variantě. Výhodou 3D skel je jejich vyšší ochrana, větší tvrdost a pokrytí naprosto celého displeje. Designově to telefon nenaruší, protože si můžete vybrat tu správnou barevnou variantu pro váš model telefonu.

Zbavte se starostí vy, vaše rodina i známí ohledně vašich mobilních miláčků tím, že nakoupíte prémiovou ochranu v našem obchodě. Naše produkty jsou pro vás přehledně roztříděné, takže vámi hledaný produkt snadno naleznete. Výběrem podle značky telefonu hned uvidíte všechen sortiment, který můžete pro váš telefon koupit a vězte, že toho nebude málo.

Neváhejte a podívejte se na produkty pro váš telefon a udělejte z něj fešáka. 

 

Jak funguje tvrzené sklo

Tvrzené sklo vzniká tak, že se nahřeje nad 600 °C a následně prudce zchladí. Tím dojde k situaci, kdy povrch skla je již ztuhlý a studený, ale vnitřek je stále rozehřátý. Tím se několikanásobně zvýší hustota materiálu, ve skle zůstane vnitřní napětí a sklo získá nebývalou pevnost, odolnost proti nárazům a snese i ohyb.

Pakliže dojde k narušení struktury skla například pádem, sklo se roztříští na malé kousky, které však nemají ostré střepy a tříštění spotřebuje energii nárazu. Tím zůstane váš display spolehlivě ochráněn.

Tvrzené sklo lze z mobilního telefonu kdykoliv odstranit a vyměnit. Pokud váháte s výběrem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Můžete také využít zvýhodněné balíčky tvrzených skel pro rodinu, kolegy z práce, nebo do zásoby.

Máme pro vás také široký výběr:

1 položek celkem
3D ochranne sklo iphone 11
Tip
199 Kč / ks

Černé 3D tvrzené ochranné sklo pro iPhone, které ochrání celý váš displej před pádem, poškrábáním či nečistotami.

613/IPH