Stylové obaly na mobily

Proč a jak si vybrat obal na mobil? Naše obaly na mobil skvěle vypadají, ale především chrání vaše zařízení před nečistotami, odřením nebo jiným poškozením. Obal může zachránit mobilní telefon před rozbitím, pokud vám upadne nebo vyklouzne z ruky, kapsy či jen spadne ze stolu.

#ShowMore#

Obal jednoduše a rychle nasadíte na svůj mobil a můžete jej kdykoliv sundat. Díky používání obalu zůstane přístroj jako nový a vy jej za pár let stále můžete prodat za maximální možnou cenu. V kombinaci s tvrzeným sklem tak zajistíte maximální ochranu svého mobilu. Každý obal v naší nabídce je vyroben z kvalitního materiálu. Můžete si vybrat barevnou nebo čirou variantu.

 

Existuje mnoho druhů obalů:

Nejvíce se využívají silikonové obaly na mobil, které zakrývají i kraje telefonu a při pádu díky tomu chrání dokonce i displej, aby se předešlo jeho prasknutí. Obaly na telefon zabraňují nečistotám, škrábancům, odřeninám, ale právě také chrání i obrazovku. V naší nabídce naleznete také dřevěné obaly na mobil, které poskytujeme s gravírováním vašeho motivu. Pokud chcete jít cestou klasické elegance, vyberte si kožené obaly na mobil. Kůže je přírodní materiál, obal navíc doplní váš outfit jako vkusný doplněk. Pro sportovní činnosti jsou oblíbené také plastové obaly na mobil, které jsou často levnější a jejich případné poškození nás méně trápí. Důležité je, že díky obalu je mobil v bezpečí.

Obaly na mobil z TPU už neposkytují takovou ochranu, jako ty silikonové. Jsou tvrdší, většinou užší, tím pádem se lépe drží, ale ochrana je slabší.

Pokud se rozhodnete, že vám zrovna obal na mobil nevyhovuje a dáváte přednost pouzdru na mobil, neváhejte přejít do kategorie kožené obaly na mobilní telefony, kde najdete široké spektrum produktů. Máme zde ještě kryty na mobilní telefon, které váš smartphone ochrání také.

Nabídku neustále rozšiřujeme o nové modely. Pokud potřebujete poradit s výběrem, rádi vám pomůžeme. Zboží vám odešleme ihned.

1 položek celkem
dreveny obal pro iPhone 11 svetly
Tip
Dřevěný obal pro iPhone světlý
Momentálně nedostupné
299 Kč / ks

Dřevěný obal pro iPhone s černým silikonem, který ochrání váš mobilní telefon. Díky kvalitnímu zpracování je obal vysoce odolný.

640/IPH