Dřevěné obaly pro mobilní telefony

Vyberte si z našich dřevěných obalů pro svůj mobil. Díky těmto obalům ochráníte vašeho mobilního miláčka při pádu, proti poškrábání, před nečistotami a dalším poškozením. Dřevěné obaly na mobil nabízíme také s možností gravírování vlastního motivu

#ShowMore#

Jedná se o prémiové obaly, které jsou vytvořeny z přírodního dřeva a syntetické gumy. Dřevo se nachází po celé délce zadní části krytu a okolo stran je obohaceno černou vrstvou pryže, která chrání telefon i dřevo při pádu. Design tmavého a světlého dřeva s černou vytvoří opravdu elegantní kombinaci. Dodá styl telefonu i vám.

Materiál dřevěných obalů

V naší nabídce můžete nalézt tmavé a světlé dřevo. Obě varianty jsou vyrobené z kvalitního dřeva, které je pevné, ale pružné. Dřevo je po zpracování velmi jemné na dotek a tak není důvod se obávat vrásčitých míst, které by později pouštěly miniaturní třísky.

Gumová část obalu

Tento doplněk přináší mnoho funkcí. Jedna se o silikonovou část, která chrání telefon při pádu, ale také hlavně samotné dřevo. Kdyby kryt byl celý dřevěný, je možné riziko poškození při pádu, jak telefonu, tak samotného dřeva. Takto se o telefon ani kryt nemusíte obávat ani při pádu z větší výšky.

Sortiment pravidelně rozšiřujeme a proto se můžete v brzké době těšit na další obaly ze dřeva.

Pokud si nevyberete v této kategorii, můžete zkusit kategorii silikonových obalů, mramorových obalů či klasických krytů. V našem e-shopu zaručeně najdete ten správný obal na mobil.

1 položek celkem
dreveny obal pro iPhone 11 svetly
Tip
Dřevěný obal pro iPhone světlý
Momentálně nedostupné
299 Kč / ks

Dřevěný obal pro iPhone s černým silikonem, který ochrání váš mobilní telefon. Díky kvalitnímu zpracování je obal vysoce odolný.

640/IPH