Ochrana displeje mobilu

Proč je důležité chránit mobilní telefon? V dnešní době je telefon velmi drahá a křehká záležitost. Určitě se každý uživatel telefonu snaží, aby jeho telefon zůstal nepoškrábaný a funkční co nejdéle je to možné. Nabídneme vám pár variant, jak ochránit mobilní telefon a jak ochránit i konkrétně displej telefonu.


Ochrana mobilního telefonu
Nyní vám popíšeme několik možností, jak chránit váš mobilní telefon a přiblížíme proč je důležité telefon zabezpečit proti fyzickému poškození.


1. Klasické silikonové obaly
Jedná se o obaly, které chrání zadní stranu a okolní rám telefonu. Tyto klasické silikonové obaly mohou být v různých barvách např. průhledný, černý, růžový, modrý apod. Také se mohou lišit jejich tloušťkou a pevností. Můžeme rozeznat ultratenké silikonové obaly, které nemají tak velký chránící efekt. Je to z důvodu jejich opravdu tenké vrstvy, na telefonu tudíž obal není skoro vidět a při větším a silnějším pádu se může obal na telefon poškodit a tím poničit i váš telefon. Dále vám nabízíme silnější silikonové obaly, u kterých už je zřejmé, že budou více chránit mobilní telefon. Jeho silnější vrstva chrání při pádu mnohem více a tak se riziko rozbití stran a zadní části telefonu silně snižuje. Opět zde existuje velmi mnoho barevných variant silikonových obalů a tak vašemu telefonu dodají šmrnc.


2. Plastové kryty na mobilní telefon
Tyto kryty už nejsou zcela praktické. Bohužel kvůli tvrdému plastu je větší riziko prasknutí celého krytu, které je pak příčinou rozbití telefonu, který má chránit. Jeho nasazení na telefon též nebývá úplně ideální a proto opravdu raději doporučujeme vybrat jinou z variant ochrany telefonu.


3. Flipová pouzdra
Obal, který chrání váš telefon nejen ze zadní strany, ale také z přední strany a tím chrání váš displej. Jedná se o velmi vysokou ochranu mobilního telefonu. Bohužel má jeden velký zápor a tím je nepraktičnost, protože chvilku trvá než telefon otevřete, když někdo volá nebo potřebujete rychle něco vyřídit. Samozřejmě bývají v krásných provedeních a tak mohou udělat váš telefon jedinečným.


4. Dřevěné kryty se silikonovými kraji
Jedná se o z části přírodní a jedinečný kryt. Zadní stranu tvoří lakované dřevo, které je pevné a připravené na každý pád. Dřevo je dokola chráněné silikonovou částí, která ještě vylepší ochranu telefonu při pádu, ale ochrání také dřevo. Dřevo se vyrábí v různých barevných variantách, takže je možné si vybrat se světlého dřeva, tmavého dřeva apod. Jedná se tedy o designovou a kvalitní ochranu mobilního telefonu.

Každá z variant výše je lepší než-li žádná. Telefon není věc, která by se měla rozbít do roka a koupit nová. V dnešní moderní době je to součást každodenního života, bez které by spousta lidí nemohla fungovat. Je to prostředek komunikace, zapisování poznámek, nových upozornění, událostí a nespočtu dalších věcí. Proto je potřeba ho chránit, ať vydrží a vypadá krásně co nejdéle je to možné.


Ochrana displeje mobilu před prasknutím a poškrábáním
Displej telefonu je nejcitlivější část telefonu. Z důvodu stále větších displejů roste také větší náchylnost na jejich rozbití při pádu. Asi každý zná ten okamžik, kdy mu upadne telefon na zem a zůstane ležet displejem k zemi a poté se jen v duchu modlí, aby displej zůstal celý a oprava vás nevyšla na mnoho tisíc korun. Nejedná se tedy jenom o křehkou část telefonu, ale také poměrně drahou na opravu. Proto je potřeba displej chránit. Ušetří to vaše duševní zdraví a i finance.