3D ochranné sklo pro iPhone černé

Tip
199 Kč / ks

Zvolte variantu

Černé 3D tvrzené ochranné sklo pro iPhone, které ochrání celý váš displej před pádem, poškrábáním či nečistotami.

Detailní informace

iPhone X
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone XS
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone XS MAX
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 11
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 11 PRO
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 11 PRO MAX
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 12 MINI
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 12
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 12 PRO
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
iPhone 12 PRO MAX
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo pro iPhone, které ochrání Váš display před poškrábáním, mechanickým poškozením, pádem, prasknutím a nečistotami. S našimi skly se nemusíte bát pádu Vašeho miláčka, nemusíte se bát dát si mobil do kapsy ke klíčům, ani svěřit ho do rukou rodinnému příslušníkovi.

Proč 3D tvrzené sklo

3D ochranné sklo je nejlepší ochrana displeje telefonu, která existuje. Fólie na telefon ani klasické tvrzené sklo nemá takovou ochranu. 3D sklo se liší silnější vrstvou a hlavně kraji, které sahají až na samotný konec celé obrazovky, což je rozdíl od klasického skla, které je vzdálené od kraje několik milimetrů. Tím pádem vzniká prostor, kde se displej může při pádu poškodit. Designem 3D sklo působí mnohem lépe, protože nejde poznat, že sklo je na telefonu přilnuté a telefon vypadá jako by žádnou ochranu displeje ani neměl.

Vlastnosti 3D ochranného skla

3D sklo neovlivňuje dotek a nemění čitelnost displeje. Splňuje standard 9H, který je uváděn pouze u extrémně odolných tvrzených skel, které výrazně snižují riziko prasknutí displeje telefonu při mechanickém poškození či pádu. Naše 3D skla jsou zpracovaná do tenkého provedení a mají zaoblené hrany, díky čemuž jednoduše a plně přilnou k displeji telefonu a tím pádem neovlivní dotek vašimi prsty.

Rozdíly mezi 2D, 2,5D a 3D

2d_tvrzene_sklo_3d_2,5d_ochranne_sklo

  • 2D, neboli klasické tvrzené sklo je první verze ochrany displeje telefonu, která je zde již dlouhou dobu. Technologie pro jeho výrobu nebyly tehda dostačující a proto bylo možno vyrábět pouze hranaté odřezky této ochranné pomůcky pro váš mobilní telefon. Nevýhodami dnes již méně používaných 2D tvrzených skel můžou být například vyšší tloušťka, ostré a velmi křehké hrany a rohy a neúplná ochrana displeje

 

  • 2,5D je technologie výroby tvrzených skel, která následovala 2D. Byla vyspělejší v tom směru, že hrany vyřezávaných tvrzených skel mohly být zakulaceny a tím pádem poskytovat uživateli příjemnější užívání jeho zařízení. Dále vznikla norma 9H, která určuje tvrdost materiálu, jak již bylo popsáno výše, díky čemuž je tvrzené sklo pevnější a odolnější.

 

  • 3D tvrzená skla jsou nejnovějším výplodem moderní doby, kdy díky nejnovějším výrobním technologiím bylo možné hrany tvrzeného skla dokonce zakulatit směrem dolů, stejně jak se tomu stalo u mobilních telefonů trendem poslední doby. V současnosti se již vracejí k hranatému stylu, ale to je mírná odbočka. Takto označená skla mají nejvyšší odolnost, poskytují nejvyšší ochranu pro váš telefon a jsou nejpohodlnější na používání, protože ani u oblých hran telefonu nevíte, že tam vůbec nějaké to 3D tvrzené sklo je. Poznáte to až při pádu, při kterém vám v naprosté většině případů zachrání displej telefonu