3D tvrzená skla bílá

Vyberte si z naší nabídky bílých 3D tvrzených skel pro ochranu displeje vašeho telefonu. Dále nabízíme 3D černá tvrzená skla nebo klasická tvrzená skla. Všechny produkty jsme sami vyzkoušeli, abychom si ověřili dokonalou přilnavost, přesnost skla a samotnou aplikaci na mobilní telefon.

#ShowMore#

Výhodou 3D tvrzeného skla je barevný rámeček, který je navíc zaoblený. Takové sklo je příjemnější nejen na dotek, ale také lépe sedí a neumožňuje odštípnutí rohu skla nebo vniknutí nečistoty mezi displej a sklo. Má ještě jednu výhodu - neodlepuje se jako klasické sklo.

Pokud chcete kompletní ochranu, doporučujeme k tomuto sklu zakoupit silikonový obal, pouzdro či kryt. Nejvyšší ochranu zajistí pouzdro, ale protinárazovým silikonovým obalem také vsadíte na jistotu. Zajímá vás neotřelý design? Vyberte si z mramorových obalů.

Pokud nemůžete najít vhodné sklo pro svůj telefon, nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. Objednávky odesíláme ihned a doručení trvá zpravidla dva dny.

Přidejte ke svému nákupu ještě obal pro maximální ochranu svého mobilního miláčka nebo si vyberte jinou barvu 3D tvrzeného skla.